Produkt czasowo niedostępny.

FAQ
PYTANIA I ODPOWIEDZI

Poniżej prezentujemy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W przypadku braku odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny 505 790 860 lub e-mailowy: sprzedaz@krosbox.pl
Zamówienia prosimy składać na adres e-mail: sprzedaz@krosbox.pl. 
Koszt dostawy  na terenie całego kraju 1szt wynosi 300zł brutto. 
Najlepszym i najkorzystniejszym sposobem na zaoszczędzenie przy zakupie jest dokonywanie wspólnych zakupów. Polecamy zatem do zachęcania zakupu boksu  sąsiadów i znajomych z tego samego miejsca zamieszkania. Wtedy klient korzysta podwójnie bo my jako Sprzedający mamy możliwości udzielanie większego rabatu, a kilku kupujących może podzielić się kosztami dostawy. 
Tak, cały proces produkcyjny KROSBOXA -240  odbywa się w zakładzie produkcyjnym w Krośnie (woj podkarpackie).
Przybliżony czas dostawy wynosi  do 21 dni
Produkt objęty jest 2 letnim okresem gwarancyjnym.
Tak, Boks posiada pozytywną opinię PPOŻ  oraz decyzję wydaną przez rzeczoznawcę budowlanego w sprawie dopuszczalnych obciążeń boksu (do 300kg). Dokumentacja dostępna jest w zakładce CERTYFIKATY
Tak, boks został tak zaprojektowany by zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkownikom boksu  jak i przedmiotom przechowywanym w boksie. Produkt posiada odpowiednie certyfikaty, szczegóły dokumentacji pod linkiem- CERTYFIKATY 
Boks posiada solidny zamek trójryglowy 
Tak - aczkolwiek wymagamy wtedy projektu w pliku w formacie DWG. Niewielkie modyfikacje boksa są możliwe po ustaleniach i potwierdzeniu ich w wiadomości e-mail.
tak - regulacji  podlegają zarówno półki umieszczone wewnątrz boksu jak i cały boks (wysokość) Szczegóły w PREZENTACJI PRODUKTU.
Działamy kompleksowo  - na życzenie klienta oferujemy usługę montażu wraz z dostawą. Oczywiście sam montaż nie jest na tyle skomplikowany by klient nie mógł go zrobić we własnym zakresie. Tak naprawdę montaż ogranicza się do przykręcenia nóg na wybranej wysokości i przykręcenia całej konstrukcji do podłoża. Jednocześnie warto wspomnieć, że stałe mocowanie boksu do podłoża nie jest konieczne aczkolwiek przez nas zalecane.

Formularza zamówienia / zapytania

* pola wymagane